PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پشتیبانی

reza
05-20-2024, 03:37 PM
سلام و درود مجدد به دوستان همکاران قدیمی وکاربران جدید باپوزش که بنده به دلیل عدم وجود زمان دراختیار مجبورم به ندرت به این انجمن که درواقع مثل خانه پدری بنده هست وهمکاران قدیم وجدید هم مانند برادران وحواهرانم خودم می باشندکه طی سالها همکاری داشتیم که این همکاری ازطرف بنده کمترشده پوزش میطلبم ..... البته درمواقعی که کاربران درخواستی داشته باشند و پیام دریافت کنم یا در پستهای قدیمی بنده دراین سندیکا کاربران سوال یا مشکلی داشته باشند بنده بلافاصله وظیفه خود میدانم تاجایی که بتوانم از هیچ کمکی دریغ نکنم البته خوشبختانه اساتید متخصص بیشماری هم اکنون به عنوان راهبرانجمن ها کاربران را مدیریت میکنند وانجمن مثل قدیم کمبود ادمین راهبر وپشتیبانی نداردو مسیر خود را تحت درایت مدیرکل کنونی به سرعت بازکرده به سمت ارتقاو دانش بنیادی درحال پیش روی هست که امیدوارم موفق باشید

من یک پکیج یک ماهه ادمین سایت میخواهم چون هر10اپراتور من 15ساعته فعال هستند ووقت اضافی نداران یکی از اکانتها بیرون مانده اگر کسی ازهمکاران میتونه سرویس 3ساعت پشتیبانی این اکانت انجام بده هزینه وشماره کارت بفرمائید که سریع استارت بزنید برای همین ماه فقط ممنون

https://www.mohajersteel.com

admin
05-20-2024, 04:43 PM
ای جانم مهندس عریز چشممان روشن شد داداش کجایی ؟گراجازه بدهی به کاربرها جدید معرفی کنم شما چه شحصیتی هستی و اگربخواهم حق مطلب ادا کنم شما پدرخوانده این سندیکاهستی خوب موقعی خودتو بازنشست کردی امسال اکر بود نمیشد چون سه سال اضافه شد باچه شرایطی درخواست دادی وچقدرمیدن الان؟

درمورد پشتیبانی اکانت مدنظرمن ارجاع دادم به یکی ازکاربران آنالیزکرده بود ومتعجب شده بود این سایت با وجود عدم محتوای مناسب سئو که زیاد هست ازجمله پستهای نوشتاری که کوتاه وتکرای هست وهمچنین محتوای تصویری افتضاع تصاویربا ابعاد مختلف وفرمت گوناکون گه برخی بسیاربزرگ وخارج ازقاعده است وهمچنین دسته بندی بسیارغیراستاندارد وتودرتو که برای هرمحصول یک دسته بندی ساخته که باید این سایت قانون نان برود توصفخات 20به بعدجستجوگرگوگل اونجا باشه ولی درکمال تعجب لینک های سه ستاره درهمه موتورها داره هرلینک متا تک داخل صفحه اول گوگل ثابت مانده ازمن خواست بررسی کنم ومنبع چنین تضادی را پیدا کنم که پس از کلی جستجومتوجه شدم درگوگل اد ایندکس شده فهمیدم باید کارخودت باشه میخواستم ببینم درسته؟ بعد دیدم اینماد هم داره اینم بازکارخودت بایدباشه چون این فروشگاه با محصولات داخلش موردتائیداینمادنیست این اگه بخواداساسی سئوسازی بشه خیلی کار داره الان دادیم تو ماینر از10مرحله 2مرحله فقط موردتائید قرار گرفت یکی سرور وفضا وپهنای بزرگ سرور ویکی امنیت سایت وهاست شما که ردیف بود 8تا مرحله باید کارگرد ازجمله بک لینک سازی با سایت رتبه 1 و2 که ازکجامیشه پیدا کرد مگربا طراحی بنر ودادن اگهی مثل همین سایت اگرقبول کنند که بک لینک قبول بشه بعد تصاویر همگی باید ریسایز بشه ومحتوا باید جدول سازی بشه هزینه عادی یک ماهه 6ملیون هست اونوقت کسی برای 1ماه فقط قبول نمیکنه بک لینک که با ثبت اگهی انجام میشه الان همین سایت حداقل 1/5میگره باید یک سایت دیگه هم پیدا کرد اونم 1ملیون بعدش حداقل 1ملیون باید بدیم بنرکاورکنند این سرانگشتی 8ملیون حالا وارد بشی چیزهای دیگه هم میخواهدسربه 10ملیون میزنه به نظرم فعلا اگراکتفا کنی به همون گول اد که الان اپدیت هست بهتره هروقت گوگل فهمید وپنالتی گرفت اونوقت بیام کار اساسی کنیم روش بعدش موضوع چیه که بچه های خودت دست نمیگیرن آپدیت کنند؟هیچ چیز این سایت درست نیست منظورم محتوای متنی وتصویری لینک سازی معلومه ادمین اش اشراف حرفه ای نداره بعدش تو ای پی ادرس سرور دواکانت دیگه که یوزرش با این یکی بود بنام مجیدمهاجرپیدا کردیم اونا ایندکس گوگل اد نداشتن عملا کارایی ندارن چون محتوا یکسانه میخواستم ببینم درسته سه تا اکانت یک یوزر دارن برام توضیح بده جریان چیه؟

این چندتا از تمونه تصاویر که توسیستم تصاویرگوگل انالیزکردیم خودت ببین هرکدام چنددرصداز سایز مورد قبول سئوبیشتره به غیر از سئو ظاهر فروشگاه وکالا ها مبتنی شده روی تصاویری که باگوشی گرفته شده بدون هیچ بازسازی وفتوشاپ کردن محصولات با پس زمینه موزائیک و اجردیوار کج وموج همینطور یلخی برخی بانوشتار فارسی برای هرمحصول بارگذاری شده همه اون چیزی که مشتری مشاهده میکند وبراساس اون خرید میکنه همین تصویره کدوم ادم عاقلی محصولی با این کیفیت تصویر انتخاب میکنه برای خرید
126

reza
05-27-2024, 12:49 AM
درود عزیز درموردپاسخ سوال اول شما من سال گذشته اقدام کردم 13سال سابقه بیمه داشتم 8ملیون هم دادم 2سال سربازی هم اضافه کردند شد15سال سابقه با 15روز حقوق قبول کردم بازنشسته بشم فیش ام 45م بود که بازنشستگی با 15روزحقوق شدماهی25م که میدن ولی طی گذشت سه سال از بازنشستگی طبق قانون حقوق برمبنای همان 45م بازمیگردد ودریافتی 1ماهه کامل اخذمیشوداگه می اقتاد به امسال تمیتونستم بدلیل همان گفته شما افزایش سه سال به سن بازنشستگی

درمورد موضوع درخواستم مشکلی ازبابت هزینه وجودنداره شماره کارت ارسال بفرماید من اللحساب 8ملیون میزنم شما زحمت همان مواردی که فرمودی یعنی سفارش کاور بنر متحرک بنام مهاجراستیل و قرار داد با همین سایت برای انتشار اگهی لینک دار که بعنوان بک لینک استفاده شودیکی در هلدر بالار ویکی دیگر درفونر پائین یک ماهه رزرو شود و خودت یک سایت دیگر پیدا کن با رتبه بالا هم اگهی بنری و هم یک رپورتاژاگهی سفارش بده محتوارا وتصاویر هم بازسازی کنند ولی در این اکانت فعلا آپدیت نشود در اکانتی که میدهم برای تست اپدیت شود واگر کارفرما قبول کرد به اکانت اصلی منتقل کنند کارفرما پسرخاله خودمه ولی اخلاق بخصوصی داره واسوس کاری داره امکان داره خوشش نیاد نمیخواهم اکانت اصلی دچار مشکل بشود همچنین ازطریق ارسال پیام خصوصی در پروفایل خودت ترفندی برای تولید بک لینک ابزاری دوطرفه برای شما میفرستم که هم خودت استفاده کنی وهم برای این اکانت این ترفند پیاده کنید
همچنین درمورد اینکه چرا برای بالا نگه داشتن اکانت درصفحات اول موتورهای جستجو چرا همچنان از گول اد استفاده نمیکنم؟ بخاطراین است که اول -دلار بالا رفته و شارژهمین دوره این اکانت 86دلار شده وکاسبی هم خرابه پرداخت کردنش برای هرکسی امکان نداره ودلیل دوم عدم استفاده گول اد این است که اگر متوجه شدی یکی از ای پی ادرس های هاست این اکانت ترک است ما این اکانت به عنوان ترک به گوگل فرو کردیم ولی یک دامنه مشابه بافرمت دات ای آر هم این بابا داره چند وقت پیش این دامنه هک شد میدونی ربات گوگل سریع امار سایت هک شده را میگیرد تابه عنوان سایت مخرب به بازدیدکننده معرفی کند مشخصات ثبت ازجمله ایمیل هردو دامنه یکی درمیاد هم درنیک ای از وهم در ریجستر دات کام چون ربات گوگل استعلام میگره به همین دلیل متوجه شد این اکانت درایران فعال هست وچندروز پیش اخطار عدم اپدیت بعدی که حدود2ماه دیگه است برای ما ارسال کرد وبا حذف دامنه از گول اد کاسبی این بابا شاید لطمه بخوره به همین دلیل گفتم تا قبل از خروج ازگول اد محتوای دارای مشکلاتی که شما به چندتا اشاره کردی لااقل حل بشه چون تولید محتوا کار حود اقا مجید بوده وگرنه ما که اینطوری محتوا سازی نمیکنیم مورد دیگه ضایع بودن این محتوا گپی برداری متن ازدیگرسایت هاست که اقای مجید مهاجرانجام داده همچنین دسته بندی زیاد وبی دلیل وتکرار محتوا برای محصولات مشابه که یاندکس روسیه هم چنین محتوای را اسپم ارزیابی و رد میکند چه رسد به کنسول گوگل
ودر مورد اینکه چرا بچه های خودم انجام ندادند بخاطر پرشدن وخرید همه پکیج هاست که الان تا 15ساعت درحال مونیتورینگ هستند چطوری اینو هم بدم سه ساعت دیگه هم اینو مونیتور کنند خودم از ناچاری 2تا کیس از 12شب تا 6صبح برداشتم وبه ناچار مونیتور میکنم پدر این هوش مصنوعی بسوزه چطوری دست همه را بند کرداینترنت هم ضعیفه بیچاره شدیم اینو شاید یک یوزر مثل همین پسرخاله ما اقا مجید متوجه نشود من چی میگم ولی شما ووبمسترها میفهمندمن اگر همچنان اونجاسرکار بودم یک گارگروه اعتراضی درست میکردم که جلوی یکه تازی دیجی کالا -دیوار وامثال ترب در فضای کسب وکار ایران گرفته بشه همیشه که ما نمیتونیم به مونیتورینگ فروشگاهها ادامه بدیم حالا ما از میانر استخراج کننده لینک هم استفاده میکنیم مثل ماینر استخراج بیت کوئین ولی پدر سیستم ها در امده نمیدونم شماهم با ماینر برای اپدیت لینک سایتهای تجاری استفاده میکنید یا نه؟ اگر خواستی برات بفرستم چیز خوبی تا ببینیم چی پیش میاد
پس شماره کارت برام اس ام اس کن سریع کار این اکانت انجام بشه ممنونم
اپدیت جدید اول روی این اکانت تست شود https://www.distilling.irواگر مورد قبول اقای مهاجری واقع شد به دات کام منتقل میکنیم :rolleyes::confused:

admin
05-27-2024, 12:24 PM
سلام مجدد یک 8نومن ویک2تومن دریافت شد 2تومن برای رپرتاژآگهی پرداخت شد1تومن برای ساخت یک کاور بنر متخرک 1/5هم به حسابداری این سایت برای انتشاز یک ماه آگهی متحرک مهاجراستیل پرداخت شد
1-سایت سئونرنامه نویسی شد ونصب شد این ترفند حرف نداره اگر اجازه بدی ما هم از آن استفاده کنیم مهندس طهرانی عزیز آنالیزمحتوا سئووامنیت وبسایت رایگان (https://seo.mohajersteel.com/)
2-بخاطر محتوای موجود اکانت هیچ سایتی رپرتاژآگهی نپذیرفت و بالاخره با همان سایتی که شما معرفی کردی گفتگوکردیم وپس از اینکه فهمید شما معرفی نمودید قبول کرد 2تا آگهی ویک رپرتاژآگهی بسیار جالب برای یک ماه تهیه کردند و الان فکر کنم در دسترس باشه شاطره _نشریه الکترونیک محلی – رپرتاژخبری مهاجراستیل (https://www.shatareh.ir/mohager/)

3-تصاویر و محتوا و دسته بندی اکانت مهاجر دات کام استاندارد 90درصدش انجام شد فقط دسترسی به سرور اکانت پیام خصوصی ارسال کن بدم بچه ها سریع منتقل کنند وشما به اقای مهاجر خودتون اطلاع بدهید بررسی کند اگر مورد توافق قرار گرفت به اکانت اصالی مهاجر داتکام منتقل کنیم
4-لینک اصلی ماینر شد وعجب ماینری ساختی مهندس اگر امکان داشت کرک این ماینر لطف کنی بهخودمبدهی هزینه هم داشته باشه روی چشم به هیچ کسی هم نمبیدم مال شما همه کنسول های جهانی داره مال ما فقط گوگل اونم کامل نیست و مال شما سرغت اش مثل برق سئو ی ریر10بود نیم ساعت رسوند به 90 بچه ها کف کردن مهندس این چیزهای عتیقه و نایاب از کجا میاری واقع دمت گرم
لطفا دسترسی سرور https://www.distilling.ir
5-درصفحه اصلی این انجمن یک بنر468 دربالا بین سه بنر دیگر ویک بنر سایز بزرگهم در قسمت فوتور بناممهاجراستیل نصب شده نظرتون چیه ؟خوبه؟

6=این هم تصویر ماینر فعال کانفینک روی مهاجردات کام

https://www.par30shop.ir/uploaded/1_01716801391.png (https://www.par30shop.ir)

admin
05-28-2024, 11:43 PM
مهندس مشخصات دسترسی ارسالی قابل لاکین نیست فکرکن سرور سازمانی باشد وبرای لاکین شرایط خاص دارد لطفا بررسی کنید ولاکین به سرور را تسهیل نماید ممنونم

reza
05-29-2024, 11:42 AM
مهندس مشخصات دسترسی ارسالی قابل لاکین نیست فکرکن سرور سازمانی باشد وبرای لاکین شرایط خاص دارد لطفا بررسی کنید ولاکین به سرور را تسهیل نماید ممنونم

بله سازمانی باید ای پی ادرس شبکه -تعداد وزمان لاکین به بنده اعلام کنید تا مجوز برای اون کاربرها اخذ کنم و زمان موردنیاز برای انجام فعالیت داخل سرور هم محاسبه شود واعلام کنید چون پس از اتمام این زمان سیستم خودکارشمارا لاکین اوت میکند و طی 24ساعت نمی توانید مجدد لاکین کنید اطلاعات ازطریق پیام خصوصی بفرست تا مجوز بگیرم

- - - Updated - - -

عالیه ممنون من به خود اقای مهاجر پیام ارسال که مستقیم از طریق همین پست درانجمن باهاتون کاتگت بشه .... هرکاری ودرخواستی داره لطف کنید انجام بدید ممنون

admin
05-30-2024, 06:33 AM
یک نفر بچه ها که ای پی ادرس دادیم نتونست لاکین کند
فایل های جدید در روت هاست بارگزاری شد فقط یاید ایندکس شود که خودتون چک بفرماید و ایندکس کنید
ودرضمن چندمورد هم بود که راهنمایی شمالازمه دستورش صادرکنید ازجمله:

Font selection1

/public_html/font/Shabnam.eot

Select the php version2

8.0
7.4
7.3
7.2
7.1
7.0
5.6

3 Bandwidth and hosting spaces are high. Is the SEO panel available in the server tool section, should we activate it?

SEO panel script

reza
06-02-2024, 06:51 AM
b koodk bold
7.2 php
سئو پنل اگرمنظور اسکریپت داخل توابع هاستینگ است هرسه اکانت دارد ولی همینطور که قبلا گفتم به دلیل عدم وجود پشتیبانی هرسه پنل موقت به غیرفعال تغییر داده شده
این لینک سئو پنل اینdistilling.ir اکانت https://seopanel.distilling.ir/
دو اکانت دیگر دات کام هم دارد ولی سه پشتیبان حداقل روزی سه ساعت باید رویش کار خرفه ای انجام دهد که حوب پشتیبان قبول نکرده این فامیل ما به روزی یک یا دوفاکتوز فروش خودشو قانع کرده یعنی ماهی توحوضه نمی خواد خودش راهی استخر و دریا کنه منوشما که نمیتونیم به زور بخواهیم وارد استخر یا دریا بشه بخاطرهمین اون مواردی که صحبت کردیم سریع تموم اش کن وبلاگ هم لازم نبود حالا شما گفتی محتوا کم داره وبلاگ ردیف کنیم فردا پشتیباتی وبلاگ کی باید انجام بده ؟ ولی حالا واردش شدی تموش کن تا گوگل ادش به پایان نرسیده یک گرارش کلی به من بده ببینم چیکار کردید